Святогор RZ F1

Огірок | Середньоплідний | Горбкуватий

CS10751
Святогор RZ F1 product photo view-3 L
Святогор RZ F1 product photo front L
Святогор RZ F1 product photo view-2 L
Святогор RZ F1 product photo view-3 L
Святогор RZ F1 product photo front L
Святогор RZ F1 product photo front S
Святогор RZ F1 product photo view-2 S
Святогор RZ F1 product photo view-3 S
• Партенокарпічний середньоплідний горбкуватий огірок, високоврожайний, тіньовитривалий гібрид.
• Рекомендується для вирощування на світлокультурі та для зимово-весняної культорозміни (середня стійкість до борошнистої роси)
• Плід завдовжки 18–21 см
• Перший середньоплідний горбкуватий гібрид для вирощування на високій шпалері з приспусканням рослин (висока сила росту) і для світлокультури!
Докладніше
Нажаль Ви не можете придбати цей сорт онлайн, тому що нам потрібна додаткова інформація від Вас. Будь ласка, заповніть цю форму, якщо Ви зацікавлені та ми зв'яжемося з Вами.
Your message: 5000 characters remaining.

Rijk Zwaan потребує ваших контактних даних, щоб інформувати вас про наші продукти та послуги. Ви можете відмовитися від цих повідомлень будь-коли. Для отримання додаткової інформації про скасування підписки, порядок використання конфіденційної інформації в нашій компанії, а також про те, яким чином ми захищаємо й поважаємо вашу конфіденційність, ознайомтеся з нашою Політиці конфіденційності.

Подробиці

Назва
Святогор RZ F1
Номер
24-916 RZ F1
Тип
Середньоплідний горбкуватий
Тип рослини
Вегетативна
Бренд
Немає
Стійкість HR
Ccu
Стійкість IR
CVYV/Px
Колір
Темно-зелений
Середня довжина плоду
18-21 см
Маса плоду (кг)
200-250 гр
Ринок призначення
Свіжий ринок
Метод вирощування
Закритий ґрунт
Опис
Партенокарпічний середньоплідний горбкуватий огірок, високоврожайний, тіньовитривалий гібрид. Рекомендується для вирощування на світлокультурі та для зимово-весняної культорозміни (середня стійкість до борошнистої роси). Вирізняється високою регенеративною здатністю. Плід завдовжки 18–21 см, темно-зелений, циліндричної форми, блискучий, горбки не надто часті, добре виражені. Перший середньоплідний горбкуватий гібрид для вирощування на високій шпалері з приспусканням рослин (висока сила росту) і для світлокультури!