Готові рішення

Населення Землі продовжує зростати й потреба у продуктах харчування збільшується. Саме тому наші спеціалісти з овочевих культур і маркетингові спеціалісти знаходяться у тісній взаємодії з усіма учасниками овочевої індустрії. Разом ми обговорюємо ситуацію на ринках, споживчі та демографічні тренди, щоб визначити правильні пріоритети для наших селекційних програм. В результаті ми маємо можливість впроваджувати нові сорти та гібриди, які відповідають різним завданням суспільства.

Рішення для фермерів

Ми робимо вагомий внесок у підвищення екологічності виробництва овочів, виводячи районовані сорти та збільшуючи врожайність. Природна стійкість до хвороб і шкідників допомагає фермерам зменшити залежність від засобів захисту рослин. Ми також граємо ключову роль у підвищенні ефективності технологій вирощування овочевих культур. Серед наших пропозицій є широкий асортимент сортів, що підходять для вирощування органічним або гідропонним способом.

Рішення компанії для споживачів

Як селекційна компанія, ми завжди шукаємо незвичайні властивості овочів, які здатні вразити й потішити споживачів. Властивості, завдяки яким овочі стають більш смачними, спокусливими або легкими в приготуванні. Наше завдання — заохочувати людей вести здоровий спосіб життя, використовуючи смачні та привабливі овочі. Вивчаючи, що подобається покупцям, ми створюємо бренди, натхненні ідеї, а також властивості, які розв’язують наявні проблеми, щоб допомогти своїм партнерам реалізовувати наші здорові харчові продукти на ринку.

Рішення для партнерів по ланцюжку постачання

Велика кількість наших партнерів по ланцюжку постачання сприяє зростанню споживання овочів, пропонуючи рішення у сфері консервації, приготування або маркетингу овочевої продукції. Після ретельних консультацій із цими партнерами ми створюємо сорти з властивостями, що допомагають їм у роботі, для підвищення ефективності їхніх процесів та якості готової продукції.