Готові рішення

Насіння нашого виробництва є джерелом здорових і привабливих овочів.

Населення Землі продовжує зростати й потреба у продуктах харчування збільшується. Саме тому наші спеціалісти з овочевих культур і маркетингові спеціалісти знаходяться у тісній взаємодії з усіма учасниками овочевої індустрії. Разом ми обговорюємо ситуацію на ринках, споживчі та демографічні тренди, щоб визначити правильні пріоритети для наших селекційних програм. В результаті ми маємо можливість впроваджувати нові сорти та гібриди, які відповідають різним завданням суспільства.


Виробництво та стійкість

Ми вносимо істотний внесок у поліпшення показників екологічності овочів при виробництві, розробляємо сорти та гібриди, які підходять для даної конкретної місцевості, і працюємо над збільшенням урожайності на квадратний метр.

Здоров'я і харчування

Чим більше овочів вживають люди, тим краще. Тому ми концентруємося на тому, щоб зробити кожний тип овочів привабливим і доступним. Крім того, ми збираємо дані щодо переваг сортів овочів нашої селекції для здоров’я.

Продуктивність і термін зберігання

Виробники бажають займатися культурами, які легко вирощувати та прибирати. Переробні підприємства хочуть такий продукт, який дає менше відходу, який легко мити і який довше зберігається.