Хто ми такі

Ми — компанія Rijk Zwaan. Компанія, яка виводить нові сорти фруктів та овочів. Кожен день мільйони людей споживають фрукти та овочі, вирощені з нашого насіння.

Коротко про компанію Rijk Zwaan

Понад 3 900 працівників

у понад 30 країнах

30 % на дослідження та розвиток

від нашого річного обороту

Понад 25 культур

Понад 1 500 сортів фруктів та овочів

Люди завжди на першому місці

Усі співробітники компанії Rijk Zwaan переконані, що люди — це найголовніше.Головнуроль у всьому, що ми робимо, відіграє наша корпоративна культура. Для нас це означає, що ми приділяємо першочергову увагу добробуту та задоволенню працівників, клієнтів і партнерів. Завдяки створенню сприятливої та інклюзивної культури ми прагнемо домогтися довгострокового успіху та позитивного впливу на суспільство.

Рійк Цваан в Україні

Всесвітньо відома селекційно-насіннєва компанія «Рійк Цваан» розпочала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 1999 -відкрила дочірнє представництво ТОВ «Рійк Цваан Україна». За цей досить короткий, але плідний період часу, колективу "Рійк Цваан Україна" вдалося досягти істотних результатів і добре зарекомендувати себе на ринку професійного овочевого насіння і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

undefined

Разом до успіху

Сохацький Вадим Володимирович – засновник та керівник компанії Когорта. Займається вирощуванням салатів близько 20 років. Є одним з найбільших та постійних партнерів компанії Рійк Цваан на протязі всієї історії роботи компанії в Україні. Займається вирощуванням всіх типів салатів (айсберг,ромен, листові, маслянисті, дуболисті та ін.) що представлені компанією Рійк Цваан на українському ринку. Компанія Когорта як і Рійк Цваан знаходиться в постійному пошуку нових ідей та тенденцій у сфері вирощування салатів.

Безперервні інновації

Rijk Zwaan — це міжнародна сімейна компанія, яка спеціалізується на виведенні нових сортів фруктів та овочів і постачає насіння фермерам у понад 100 країн.

Основу нашої діяльності становлять дослідження. Ми створюємо перспективні сорти з огляду на зміни клімату та ринку. Для пришвидшення процесу селекції та забезпечення високої якості насіння ми впроваджуємо сучасні технології, як-от штучний інтелект, цифрове фенотипування та селекцію на основі даних. Це допомагає нам створювати кращі, більш екологічні сорти з вищою врожайністю та природною стійкістю до хвороб і пропонувати фермерам та партнерам із ланцюжка постачання продукції в усьому світі.

Харчовий ланцюжок починається з насіння

Компанія Rijk Zwaan займається виведенням високоякісних сортів фруктів та овочів для професійних агропромислових підприємств. Ми працюємо в понад 100 країнах світу як незалежна сімейна компанія. Ми забезпечуємо фермерів усього світу високоякісним насінням понад 25 різних культур і понад 1 500 сортів. Ми прагнемо створити широкий спектр сортів фруктів та овочів для вирощування продукції у високотехнологічних теплицях, захищеному та відкритому ґрунті.

Познайомтеся з нами ближче

undefined
Асортимент культур
As we strive to develop new and improved varieties, we take into account trends and demographic developments to set the right priorities.
undefined
Блог
Rijk Zwaan news overview, including events, stories and knowledge sharing.
undefined
Готові рішення
Rijk Zwaan believes that to achieve the best results, using suitable vegetable varieties and mastering technical knowledge is absolutely necessary. So, our work does not stop at providing the best quality seeds, but also transfers to our partners and farmers specialist technical knowledge, the latest developments of Rijk Zwaan or agricultural market trends. In particular, we always strive to accompany our partners on the journey to bring products to farmers and end consumers across the country.