Про нас

Метою нашої спільної з партнерами роботи є поліпшення системи постачання продовольством населення Землі та збільшення споживання овочів по всьому світу за допомогою розробки нових корисних для здоров’я, зовнішньо привабливих і смачних продуктів.

Рійк Цваан у світі

Рійк Цваан – це сімейна компанія, яка входить у світову п’ятірку за розміром з виробництва насіння овочевих культур. Головний офіс компанії розташований в Нідерландах, м. Де Лір. Для компанії «Рійк Цваан» люди завжди на першому місці, тому більш ніж 3 900 наших працівників у 30 країнах віддані своїй справі, що гарантує якісні продукти й високий рівень сервісу. Розвиток нашої компанії відбувається завдяки нашим співробітникам і безперервним інвестиціям в дослідження і розробки. Ми розуміємо, яка велика відповідальність покладається на нас і тому разом з нашими партнерами ми хочемо просувати та стимулювати споживання овочів у всьому світі, щоб внести свій внесок у здорове майбутнє кожної людини.

Рійк Цваан в Україні

Всесвітньо відома селекційно-насіннєва компанія «Рійк Цваан» розпочала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 1999 -відкрила дочірнє представництво ТОВ «Рійк Цваан Україна». За цей досить короткий, але плідний період часу, колективу "Рійк Цваан Україна" вдалося досягти істотних результатів і добре зарекомендувати себе на ринку професійного овочевого насіння і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

Рійк Цваан в Україні
Разом до успіху - Vadym

Разом до успіху

Сохацький Вадим Володимирович – засновник та керівник компанії Когорта. Займається вирощуванням салатів близько 20 років. Є одним з найбільших та постійних партнерів компанії Рійк Цваан на протязі всієї історії роботи компанії в Україні. Займається вирощуванням всіх типів салатів (айсберг,ромен, листові, маслянисті, дуболисті та ін.) що представлені компанією Рійк Цваан на українському ринку. Компанія Когорта як і Рійк Цваан знаходиться в постійному пошуку нових ідей та тенденцій у сфері вирощування салатів.

Читати історію Вадим