Чому варто працювати з Рійк Цваан?

Компанія Rijk Zwaan ставиться до своїх клієнтів як до партнерів. Ми намагаємося створювати взаємовигідні ситуації та будувати довготривалі партнерські відносини на всіх етапах ланцюжка створення вартості.

Чому варто стати одним із партнерів Rijk Zwaan?

Improving production results
Поліпшення результатів виробництва

Вибір правильного сорту потребує індивідуальних порад. Для нас важливо, щоб наші сорти згодом давали оптимальний урожай.

Aligning supply and demand
Вирівнювання попиту та пропозиції

Наша мережа в глобальному секторі овочівництва приносить вам користь, надаючи цінну інформацію та зв’язки, адаптовані до ваших потреб.

Combining strengths for R&D
Об’єднання сил для науково-дослідних робіт

Ми впроваджуємо результати досліджень у наші селекційні програми, прискорюючи розробку інноваційних сортів

Безпрограшні ситуації та довгострокове партнерство

Rijk Zwaan Україна пропонує широкий асортимент якісного насіння овочів. Однак наша співпраця з клієнтами не закінчується лише продажем насіння. Ми розглядаємо наших клієнтів як наших партнерів і прагнемо створювати взаємовигідні ситуації та формування довгострокових партнерських відносин.

Типова робота з Rijk Zwaan

 • Довгострокове партнерство
 • Високі етичні стандарти
 • Безпрограшні ситуації
 • Відкрите спілкування
 • Персональний підхід

undefined

Поради з вирощування

Вибір відповідного сорту передбачає індивідуальні рекомендації. Вони вимагають ґрунтовних знань про конкретні умови вирощування та останні зміни на ринку. Наші агрономи радять сорти тільки в тому випадку, якщо переконані, що для вашої ситуації це найкращий вибір. Нам важливо, щоб наші сорти в майбутньому давали оптимальні результати, саме тому ми присвячуємо чимало часу та зусиль для обміну знаннями.

На що ви можете розраховувати?

 • Досвідчені агрономи
 • Індивідуальне консультування на нашому клієнтському порталі Partner RZ
 • Запрошення відвідати демонстраційні поля та теплиці
 • Можливість обміну ідеями під час наших періодичних візитів до фермерів
 • Перевірена інформація з наших сортодосліджень

undefined

Співпраця в межах ланцюжка постачання

У крихітному насінні запакована вся інформація про характеристики фруктів та овочів: якість насіння, урожайність, стійкість, якість плодів, подовжений строк придатності, колір та смак. Його вирощують і збирають фермери, переробляють, пакують і доставляють споживачам роздрібні торговці та підприємства громадського харчування. Тому наші агрономи, маркетологи та фахівці з логістики тісно співпрацюють з усіма ланками ланцюжка доданої вартості.

На що ви можете розраховувати?

 • Компетентні менеджери по роботі з клієнтами, маркетологи та фахівці ланцюжка постачання
 • Велика міжнародна мережа вбудована в мережу постачання овочів
 • Допомога та консультації для забезпечення високоякісним насіннєвим матеріалом
 • Інноваційна продукція та ідеї
 • Можливість напряму взаємодіяти зі споживачами завдяки Love my Salad

Seed quality

Якість насіння

Компанія Rijk Zwaan продає насіння більш ніж тисячі сортів, що відносяться до понад 25 різних культур фруктів та овочів. Як ми забезпечуємо якість своєї продукції? Постійно контролюючи кожну вироблену насінину, ми виправдовуємо високі стандарти, які є спільними для нас і наших клієнтів по всьому світу. Кожна насінина. Кожен сорт. Кожна культура. Кожен день.
undefined
Асортимент культур
As we strive to develop new and improved varieties, we take into account trends and demographic developments to set the right priorities.
undefined
Блог
Rijk Zwaan news overview, including events, stories and knowledge sharing.
undefined
Готові рішення
Rijk Zwaan believes that to achieve the best results, using suitable vegetable varieties and mastering technical knowledge is absolutely necessary. So, our work does not stop at providing the best quality seeds, but also transfers to our partners and farmers specialist technical knowledge, the latest developments of Rijk Zwaan or agricultural market trends. In particular, we always strive to accompany our partners on the journey to bring products to farmers and end consumers across the country.