Чому варто працювати з Рійк Цваан?

Взаємовигідне співробітництво і довготривале партнерство

Рійк Цваан Україна пропонує широкий асортимент високоякісного насіння овочевих культур. Однак наша співпраця з клієнтами не обмежується лише продажем насіння. Ми вважаємо своїх клієнтів партнерами та прагнемо будувати взаємовигідне співробітництво і довготривале партнерство.

Індивідуальні консультації щодо вирощування

Правильний вибір сортів потребує поради фахівця. Такі рекомендації мають базуватися на наявності глибоких знань щодо особливих умов вирощування й обізнаності щодо найновіших ринкових розробок. Наші спеціалісти з овочевих культур дають рекомендації щодо вибору оптимального сорту чи гібриду, який найбільше підходить для Ваших цілей. Для нас вкрай важливо, щоб наші продукти показували найкращий результат у вас. Тому ми приділяємо багато часу і зусиль обміну знаннями. Ми використовуємо різноманітну інформацію, які отримуємо завдяки веденню активної наукової роботи, щоб оптимізувати нашу селекційну діяльність відповідно до очікувань ринку.

Що ми можемо Вам запропонувати:

  • Можливість вирізнитися на ринку за допомогою інноваційних продуктів
  • Рекомендації від досвідчених фахівців з овочевих культур.
  • Відвідування наших навчальних семінарів, демонстраційних полів і теплиць
  • Індивідуальний підхід і регулярні візити до виробників
  • Надійна інформація за результатами випробувань нових сортів і гібридів

Маркетингова діяльність

Спеціалісти Рійк Цваан обізнані не тільки у питаннях виробництва насіння овочевих культур. Що стосується позиціювання і збуту продукції, наші клієнт-менеджери та спеціалісти з маркетингу є цінними партнерами для виробників. Ми допомагаємо роздрібним торгівцям, підприємствам переробної галузі, підприємствам громадського харчування та іншим партнерам-учасникам мережі збуту овочевих культур впроваджувати продукцію з доданою вартістю. Ми пропонуємо своїм партнерам інструменти, необхідні їм, щоб вирізнитися на ринку. Ми розробляємо інноваційні маркетингові ідеї й привабливі концепції пакування. Наша мета – збільшити глобальне споживання овочів, працюючи разом з усім сектором.

Що ми можемо запропонувати:

  • Рекомендації від спеціалістів відділу маркетингу, спеціалістів по роботі з роздрібними мережами
  • Контакти по всьому світу з усіма ланками мережі продажу овочів
  • Підтримка та експертиза з постачання високоякісного насіння
  • Унікальні продукти й концепції: смак продукту і його поживні речовини, можливість прямого спілкування зі споживачами через соціальну мережу Love my Salad та іншеВдосконалення виробництва і нові гібриди

Сергій Петрович Бойко, головний агроном тепличного комбінату Дніпровський. Трудову діяльність на тепличному комбінаті я почав одразу після закінчення інституту, у 2004 році, агрономом-стажером.

Читати історію Сергія

Вдосконалення виробництва і нові гібриди