TEST | Hero | VI24 | Seeds

Положення про маркетингову діяльність

Положення компанії Рійк Цваан про маркетинг і збут

 • Рійк Цваан займається селекцією, виробництвом і продажем насіння овочевих культур для професійних виробників у всьому світі.
 • Рійк Цваан постійно працює над тим, щоб виконати побажання своїх клієнтів та інших зацікавлених сторін.
 • Рійк Цваан діє виключно згідно з вимогами законодавства щодо маркетингу та продажу насіння овочевих культур.
 • Рійк Цваан несе відповідальність за якість насіння і постійно контролює її за розширеною програмою випробувань на демо-майданчиках і в різних лабораторіях. Програма перевірки якості, у свою чергу, перевіряється офіційною службою інспекції овочівництва Нідерландів Naktuinbouw.
 • Для забезпечення найвищої якості насіння, що постачається, а також наданих послуг компанія Рійк Цваан працює у відповідності до системи управління якістю, контролюючи й покращуючи якість усіх операцій і процесів від селекції до збуту. Ця система підлягає регулярним внутрішнім перевіркам.

Рійк Цваан діє у відповідності з наступними стандартами:

 • NAL - лабораторії, сертифіковані службою Naktuinbouw (Naktuinbouw Authorized Laboratories): Рійк Цваан має дозвіл служби Naktuinbouw на проведення певних тестів, таких як тести на схожість, тести фізичної чистоти насіння і специфічні тести на хвороби, що передаються через насіння.
 • GSPP Стандарт для насіння і рослин томатів (Good Seed & Plant Practices): стандарт, який спрямований на запобігання зараженню вірусом Clavibacter michiganensis subsp. Michiganensis (CMM) рослин і насіння томатів і підщеп для томатів. Якщо насіння вироблене згідно з умовами GSPP, на упаковці зазначається відповідна інформація.
 • Компанія Рійк Цваан сертифікована різними контролюючими органами для виробництва і збуту органічного насіння під знаками якості органічної продукції відповідних країн.

Усі згадані вище системи якості регулярно перевіряються. Крім того, усі наші партії насіння можна відстежити на всіх етапах від виробництва до збуту.

 • Усі сорти наявного асортименту Рійк Цваан отримуються без використання технологій генного модифікування, і не містять генетично модифікованих організмів (ГМО), до яких застосовується Директива 2001/18 Європейського Парламенту та Ради від 12 березня 2001 року про навмисний випуск ГМО в навколишнє середовище. Вищесказане відноситься до продуктів Рійк Цваан, які були продані або будуть продаватися в 2023 році.
 • Рійк Цваан вважає, що ризик присутності будь-яких ГМО в насіннєвому матеріалі дуже невеликий

Розробляючи насіннєвий матеріал сортів селекції Рійк Цваан, компанія вживає найсуворіших запобіжних заходів, беручи за основу чинні законодавчі вимоги щодо реалізації сортів рослинних культур. Крім того, методи, використовувані при розробці та виробництві цього насіннєвого матеріалу охоплюють процедури для запобігання присутності ГМО в самому продукті.

 • Значна частина досліджень компанії Рійк Цваан спрямована на таку характеристику як стійкість. Кодування стійкості у Рійк Цваан базується на положеннях щодо кодування стійкості, розроблених Міжнародною Насіннєвою Федерацією (International Seed Federation). Важливо підкреслити те, що специфічність шкідників або патогенів може змінюватися у часі й просторі та залежить від факторів навколишнього середовища. Існує ймовірність виникнення нових шкідливих біотипів або рас патогенів, здатних подолати стійкість рослин. Коди стійкості Рійк Цваан і положення компанії про стійкість можна знайти на веб-сайті www.rijkzwaan.com.
 • Рійк Цваан здійснює обробку насіння лише у випадку, коли спеціалісти компанії вважають обробку найбільш ефективним методом боротьби з можливими хворобами і/або шкідниками і/або зменшення кількості хімікатів для обприскування; Рійк Цваан у цьому відношенні діє у відповідності з чинними нормативними актами.
 • Додаткова інформація про компанію і сорти селекції Рійк Цваан міститься в наших каталогах, прейскурантах, рекламних проспектах і на веб-сайті  www.rijkzwaan.com


Січень 2023


Оригінальна англомовна версія має переважну силу (www.rijkzwaan.com)