Гідропоніка

Спеціальні сорти, які можливо вирощувати на гідропоніці

Будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом для отримання більш детальної інформації

Рійк Цваан Україна
Контакти


Гідропоніка

Компанія Рійк Цваан багато років працювала над сортами, придатними для вирощування у воді. За цей час ми розробили широкий асортимент листових овочів, які спеціально виведені для виробництва методом гідропоніки.

В усьому світі виробництво на гідропоніці листових культур, таких як салат, стає все більше популярним і вже є звичайною практикою у скандинавських країнах, країнах Бенілюксу, Південно-Східної Азії, у Росії, Бразилії, Японії й Австралії. У випадку з гідропонікою, рослини ростуть на субстраті, а не у ґрунті, і живляться водою, збагаченою поживними речовинами.


Придатність до гідропоніки

При розробці сортів, які можуть бути вирощені у воді, Рійк Цваан звертає увагу на такі аспекти, як швидке і компактне вирощування, відсутність країв листя, що потребують обережного поводження, висока насиченість кольору рослини у випадку сортів червоного кольору, здоровий і однорідний врожай, а також легкість обробки та пакування.

Bremia не дуже велика проблема для гідропонного виробництва, але все ж більшість сортів мають стійкість до попелиці.


Виключна чистота, свіжість і стабільність

Сучасні технології дозволяють виробляти салат на гідропоніці без використання засобів захисту рослин. Ми допомагаємо виробникам овочів задовольнити потреби роздрібної торгівлі, підприємств громадського харчування і підприємств переробної промисловості у продуктах вирощених без хімікатів.

Листя залишається чистим. Тепер салат не потрібно більше ретельно мити, щоб видалити залишки піску, гравію та бруду.

Оскільки коріння не відокремлюється від рослини, продукція може продаватися як «живий салат» і залишатися свіжим набагато довше.

Світлодіодне освітлення дозволяє виробникам подавати точну кількість світла для стимуляції оптимального росту культур. Культури можна навіть вирощувати у кілька рівнів, що підвищує ефективність. Крім того, урожайність є стабільною, оскільки вона менш залежна від природного клімату. В результаті роздрібні торговці можуть також співпрацювати з виробниками у країнах з несприятливими властивостями ґрунтів.


Більше інформації про гідропоніку


Журнал "Гідропоніка"