Brand Label

Висока стійкість до ToBRFV

Компанія Rijk Zwaan представляє інноваційні гени, які мають високу стійкість до вірусу коричневої зморшкуватості плодів томата (ToBRFV). Удосконалюйте свою стратегію виробництва завдяки нашим високоврожайним гібридним сортам томатів, які тепер є в продажі з маркуванням Rugose Defense.

Найближчим часом компанія Rijk Zwaan продовжуватиме створення нових сортів для досліджень та комерційного впровадження в межах наших міжнародних селекційних програм.

Скористайтеся перевагами Rugose Defense™

undefined
Висока стійкість до хвороб

Наші сорти томатів із високою стійкістю до хвороб пройшли випробування в реальних умовах під дією вірусів, що гарантує надійну продуктивність у польових умовах.

undefined
Агрономічна цінність

Провідні фермери випробовують наші сорти томатів із високою стійкістю до хвороб, щоб гарантувати їхню агрономічну цінність та врожайність.

undefined
Сумісність із підщепами

Наші сорти томатів із високою стійкістю до ToBRFV сумісні з усіма доступними на ринку підщепами.

Tomato Brown Rugose Fruit Virus (ToBRFV)

Що ви повинні знати про ToBRFV

Вірус коричневої зморшкуватості плодів томата (ToBRFV) — це нова вірусна хвороба рослин, що швидко розповсюджується і спричиняє істотний вплив на світове виробництво та дистрибуцію томатів.

Дізнайтеся більше про Rugose Defense

Rugose Defense

Випробування показали, що стійкі гібриди від Rijk Zwaan залишаються здоровими навіть при високих рівнях зараження ToBRFV. Тоді як в тій же теплиці гібриди, які не мають стійкості, демонструють чіткі симптоми, які призводять до втрати товарного врожаю. Наші нові стійкі гібриди, під маркою Rugose Defense, були ретельно перевірені в практичних умовах перед комерційним впровадженням.

Навіщо обирати сорти з високою стійкістю до хвороб?

Уразливі сорти не здатні протистояти ToBRFV, що спричиняє значні втрати врожаю та розповсюдження вірусу.

Сорти з помірною стійкістю (IR) стримують розмноження ToBRFV, але в них також можуть з’являтися симптоми навіть за умов звичайного вірусного тиску.

Сорти з високою стійкістю (HR) суттєво стримують розмноження ToBRFV за звичайних умов, але в них можуть з’являтися симптоми за екстремального тиску.

Хоча жоден сорт томатів не має абсолютного імунітету, вирощування сортів із високою стійкістю та суворе дотримання санітарних заходів мають вирішальне значення для запобігання втрат урожаю від ToBRFV.

Підщепи

Гібриди томатів Rijk Zwaan, з високою стійкістю до ToBRFV, сумісні з усіма комерційно доступними підщепами. Висока стійкість від Rijk Zwaan ефективна в поєднанні з усіма гібридами підщеп, які не мають стійкості.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо відповідальність за використання підщеп, які представлені іншими компаніями.

Випробування засвідчили, що гібрид підщепи Сузука RZ F1 має високий результат в поєднанні як з сприйнятливими, так і зі стійкими гібридами томатів.

Будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста

У рамках нашої міжнародної селекційної програми, найближчим часом ми продовжимо роботу над випробуванням нових гібридів та їх комерційного впровадження.

Томат
Andrii Galagurya
Томат
Андрій Галагуря
Спеціаліст по помідорах