Rugose Defense

Висока стійкість до ToBRFV

Бажаєте дізнатися більше про томати лінійки Rugose Defense?

Andrii Galagurya Rijk Zwaan Ukraine
Andrii Galaguria
Спеціаліст по помідорах

Rijk Zwaan винайшов новий ген з високою стійкістю (HR) до вірусу коричневої зморшкуватості плодів томатів (ToBRFV).

Найкращі гібриди тепер доступні під маркою Rugose Defense:

  • Перевірені при високих рівнях зараження в практичних умовах
  • Перевірені провідними виробниками на агрономічну цінність
  • Сумісні з усіма комерційно доступними підщепами

Rugose Defense: Перевірені при високих рівнях зараження в практичних умовах

Випробування показали, що стійкі гібриди від Rijk Zwaan залишаються здоровими навіть при високих рівнях зараження ToBRFV. Тоді як в тій же теплиці гібриди, які не мають стійкості, демонструють чіткі симптоми, які призводять до втрати товарного врожаю. Наші нові стійкі гібриди, під маркою Rugose Defense, були ретельно перевірені в практичних умовах перед комерційним впровадженням.

Чому варто обирати гібриди з високою стійкістю?

Сприйнятливі сорти не здатні обмежувати ріст і розвиток ToBRFV. Це призводить до значних втрат врожаю та сприяє подальшому поширенню вірусу.

Сорти з середньою стійкістю (IR) певною мірою обмежують ріст і розвиток ToBRFV. Однак такі сорти можуть проявляти симптоми або пошкодження при звичайному інфекційному фоні.

Сорти з високою стійкістю (HR) значно обмежують ріст та розвиток ToBRFV при звичайному інфекційному фоні. Однак у сортів HR можуть проявлятися симптоми за екстремальних умов вирощування, оскільки висока резистентність - це ще не імунітет. Сортів томату з імунітетом до ToBRFV не існує.

Необхідно пам'ятати, що чіткі гігієнічні заходи та здорова розсада залишаються важливими чинниками для успішного вирощування культури. Rijk Zwaan вважає, що HR гібриди у поєднанні з ретельною гігієною є найкращим рішенням для запобігання втрат, спричинених ToBRFV.

Підщепи

  • Гібриди томатів Rijk Zwaan, з високою стійкістю до ToBRFV, сумісні з усіма комерційно доступними підщепами. Висока стійкість від Rijk Zwaan ефективна в поєднанні з усіма гібридами підщеп, які не мають стійкості.
  • Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо відповідальність за використання підщеп, які представлені іншими компаніями.
  • Випробування засвідчили, що гібрид підщепи Сузука RZ F1 має високий результат в поєднанні як з сприйнятливими, так і зі стійкими гібридами томатів.
  • У рамках нашої міжнародної селекційної програми, найближчим часом ми продовжимо роботу над випробуванням нових гібридів та їх комерційного впровадження. Будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста для отримання відповідної інформації.