Sandissima®

Якісні маленькі кавуни

Бажаєте дізнатися більше про наші компактні сорти Sandissima?

Рійк Цваан Україна
Контакти


Sandissima®

Малі кавуни точно відповідають сьогоднішнім потребам малих домогосподарств і допомагають знизити харчові відходи. Кавуни Sandissima від Рійк Цваан мають компактну форму і дуже високу внутрішню якість. Крім того, Sandissima – це відмінний обпилювач. Отже, сорти Sandissima покращують продуктивність без насіннєвих фруктів.


Стабільна якість

Сорти Sandissima вирізняються стабільною внутрішньою якістю. Вони солодкі та соковиті, хрусткі, з невеликою кількістю насіння. Колір шкірки може бути різним від простого темно-зеленого до тигрового смугастого. В сортах Sandissima досягається висока врожайність однорідних плодів.

Sandissima гарантує стабільний урожай і добре поводить себе за усіх кліматичних умов. Ці сорти вирізняються стійкістю до багатьох факторів.


Подвійне призначення

Sandissima служить подвійній меті. Завдяки малому і компактному розміру вони дають змогу виробникам і роздрібним торгівцям розширити свої ринки. Менші кавуни мають попит, особливо в північній Європі. Sandissima – це гігієнічна і доступна альтернатива свіжо зібраним кавунам. Кавун має тривалий термін зберігання. Компактний формат робить його привабливим з точки зору логістики.

Крім того, сорти Sandissima є гарною альтернативою між рядному засаджуванню обпилювачів. Вони підвищують врожайність без насіннєвих сортів і знижують вартість вирощування.


Міжнародна експансія

Що стосується окремих сортів для різних регіонів вирощування, ми працюємо над розвитком міжнародного асортименту, щоб сорти Sandissima були присутніми по всьому світу. Наша діяльність зосереджена навколо поєднання сильного врожаю з гарними рисами плодів. Ми працюємо також над створенням Sandissima без насіння.

Більше інформації про кавуни Sandissima

Sandissima листівка (Іспанською)